Генератор – найважливіший елемент автоелектрики будь-якого автомобіля. Саме він виробляє та подає енергію до бортової мережі транспортного засобу. Функціонувати йому доводиться весь час, починаючи від запуску та закінчуючи зупинкою двигуна. Такий важкий режим експлуатації призводить до навантажень і перших неполадок. Щоб уникнути проблем із генератором, його необхідно регулярно оглядати та проводити профілактичні роботи. Доручити це варто професіоналам із великим досвідом – автоелектрикам нашого центру.

Якщо ж проблеми з генератором вже є, тоді краще не відкладати ремонт цього агрегату. Самостійно впоратися з цим завданням досить складно, адже щоб його зняти необхідно особливе устаткування. Автоелектрики Дніпропетровська, які працюють у нашому центрі, мають всі необхідні інструменти, навички та знання, тому з легкістю впораються з цим завданням.

До основних причин неполадок генератора відносять вихід з ладу реле регулятора, зношування підшипників, як заднього, так і переднього, обрив статорної обмотки. Усунути всі ці несправності швидко та якісно можуть наші автоелектрики. За потреби майстри відремонтують або ж повністю замінять діодний міст, підшипники, колекторні кільця, щітковий вузол або щітки, що вийшов з ладу.

Ремонт генератора починається з акуратного демонтажу. На апараті не повинно бути тріщин, ні на кришках, ні на канавках, ні в районі шківа. Якщо таких пошкоджень немає, тоді майстри приступають до детального огляду всіх елементів генератора, виявляють причину поломки та повертають агрегат у робочий стан.

Послугами автоелектриків нашого центру вже скористалася величезна кількість людей. Нам довіряють своїх «залізних» друзів і ми ніколи не підводимо клієнтів. Варто відзначити, що виконаний грамотно ремонт автогенератора дозволить водієві надовго забути про перебої в роботі цього важливого пристрою.